Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Za měsíc odstartuje týdenní ideathon s názvem 5Gthon

Za měsíc odstartuje týdenní ideathon s názvem 5Gthon. Zapojit se může kdokoliv, kdo sám nebo se se svým týmem dokáže během jednoho týdne vymyslet chytré řešení pro jedno z daných témat z oblasti Smart Cities.

Soutěžící budou mít za úkol vymyslet a v detailu rozpracovat návrh, jak v několika konkrétních oblastech zlepšit život v českých městech pomocí chytrých aplikací postavených na 5G sítích, aby mohli lidé o svých městech hovořit jako o Smart Cities.

5Gthon vyvrcholí 22. února závěrečnou konferencí, odbornými přednáškami a prezentací soutěžních návrhů s vyhlášením vítězů. Akci pořádá ministerstvo pro místní rozvoj společně s ministerstvem průmyslu a obchodu v rámci společného projektu 5G pro 5 měst.

5Gthon je závěrečnou akcí projektu Podpora 5G sítí v oblasti Smart Cities, coby nesmělého průkopníka v rozvoji chytrých aplikací a budování digitální infrastruktury v ČR. Cílem ideathonu je najít chytrá řešení pro rozvoj a budoucnost českých měst s využitím aplikací připojených v 5G síti. A to takových řešení, aby mohli lidé o svých městech hovořit jako o Smart Cities.

Více informací o akci naleznete na webových stránkách www.5Gthon.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..